Muik Hockey r.f. & Muik Hockey Ab

Sorvistintie 82
66900 Uusikaarlepyy

Jäähallin käyntiosoite

Urheilukuja 3
66900 Uusikaarlepyy

Sosiaaliset mediat

Ota yhteyttä

Muik Hockey r.f. Hallitus (juniorit)

Puheenjohtaja: Peter Lassila 044 2828 090 peter.lassila@nkab.fi
Mikael Cederberg
Anders Granlund
Mikael Sjöström
Carolina Sundqvist
Caj Vestlin
 

Muik Hockey Oy Hallitus (edustus)

Puheenjohtaja Johan Vestlin 040 8447 362 johan.vestlin@ntc-transport.fi
Per-Erik Lindgrén
Albert Vestlin
 

Muik Edustusjoukkue
Valmentaja: Marcus Ittonen 040 5956 299 marcus.ittonen@muik-hockey.fi
Joukkueenjohtaja: Tommy Isaksson 040 8222 473 aizak82@gmail.com
Joukkueenjohtaja: Mats Lassén 044 7815 442 mats.lassen@lki.net

Muik II
Valmentaja: Sami Paalanen 050 3365 755 - sami.paalanen@muik-hockey.fi
Joukkueenjohtaja: Mikael Cederberg 050 5902 531 - mikael.cederberg@muik-hockey.fi

Juniorit
Yhteyshenkilö juniori- och maalivahtitoiminnasta: Peter Lassila 044 2828 090 peter.lassila@nkab.fi

E1-jun
Valmentaja: Mikael Hansson 050 5345  micki_hansson@yahoo.se
Valmentaja: Alexander Komarov 050 5740 513
Joukkueenjohtaja: Carolina Sundkvist 040 9102 952 carolina_sundkvist@hotmail.com

E2-jun
Valmentaja: Jani Vestlin 040 7689 987 jani.vestlin@ntc-transport.fi 
Valmentaja: Krister Hienovirta 050 5963 405 kristerhienovirta@hotmail.com
Joukkueenjohtaja: Pia Kivinen 050 3063 062 kivinenpia@gmail.com
Joukkueenjohtaja: Tony Eklund 050 3573 393 tony.eklund@nkab.fi

F-jun
Valmentaja: Kim Svanbäck 040 8354 841 k_svanback@hotmail.com
Valmentaja: Kristel Nordström 045 6944 800 kristelnordstrom@gmail.com
Joukkueenjohtaja: Tommy Hedvall 040 8407 737 t_hedvall@hotmail.com

G-jun ja nuoremmat
Valmentaja: Anders Sundqvist 050 5971 706 antta48@hotmail.com
Joukkueenjohtaja: Sami Kant 050 5489 702 samikant83@gmail.com

Kiekkokoulu (3-8 vuotiaat) ja Easy Hockey
Peter Lassila 044 2828 090 peter.lassila@nkab.fi

Komarov Arena / Uudenkaarlepyyn Jäähalli Oy
Puheenjohtaja Jani Vestlin 040 7689 987 jani.vestlin@ntc-transport.fi 
Varaukset Mats Lassén 044 7815 442 mats.lassen@lki.net